Certyfikat Apple Distinguished School na lata 2019–2022

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przeszła kolejny proces certyfikacji i otrzymała prestiżowy certyfikat Apple Distinguished School na lata 2019–2022.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny stajemy się Wzorcową Szkołą Apple wyróżniona za innowacyjność w nauczaniu.

Szkoły Apple Distinguished School na bieżąco dzielą się swoimi osiągnięciami, wspólnie z zespołami Apple organizując u siebie wizyty studialne dla nauczycieli. Na takich spotkaniach kierownictwo szkoły przedstawia swoją wizję edukacji z wykorzystaniem technologii Apple, a nauczyciele dzielą się dobrymi praktykami w wykorzystaniu iPadów, Maców, aplikacji, książek Multi-Touch i innych treści cyfrowych do kreowania wartościowych doświadczeń edukacyjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej z pierwszej ręki, zapoznaj się z poniższymi opowieściami i znajdź szkołę Apple Distinguished School w pobliżu, korzystając z pól rozwijanych.