fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Dołącz do nas!


  I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni w Szczecinie poszukuje nauczycieli z prawdziwą pasją, otwartych na innowacje edukacyjne, jak również takich, którym nieobce są nowoczesne metody dydaktyczne oraz nowości technologiczne.

  Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w twórczym, współdziałającym zespole, z niedużymi oddziałami klasowymi oraz  przestrzeń do kreatywności w nauczaniu młodzieży, a także wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym. Osobom spoza Szczecina proponujemy korzystny wynajem mieszkania.

  Mamy nadzieję, że utalentowani nauczyciele będą z przyjemnością rozwijać swoją karierę w naszej szkole, która od ponad 30 lat kreuje nowoczesne nauczanie i zarazem wyznacza  trendy w nie tylko szczecińskiej oświacie.  

  Odwiedź naszą stronę www.piwoni.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkołach i filozofii ich działania oraz organizacji.

  Oferty pracy regularnie publikujemy na stronach internetowych naszych szkół i ogłaszamy za pośrednictwem dostępnych kanałów informacyjnych. 

  Zgłoszenia prosimy składać w dowolnym dla Państwa momencie, abyśmy mogli wziąć je pod uwagę w obecnych oraz przyszłych wakatach.

  Aktualne oferty pracy w I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie są zamieszczone poniżej.