• EDJO – pracujemy z aplikacją

W tym roku zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wyzwaniu językowym związanym z Europejskim Dniem Języków! 51 zadań i wyzwań zawartych w aplikacji zachęciło naszych uczniów uczących się języków do wyjścia trochę poza strefę ich komfortu i do skorzystania z licznych możliwości ćwiczenia języków obcych lub odkrywania faktów o nich poza środowiskiem swojej klasy. Nasi uczniowie wybierali łatwe zadania, które nie wymagają dużo czasu, np. „policz od 1 do 10 w 3 różnych językach w ciągu jednej minuty”, jak również spróbowali tych, które są nieco bardziej wymagające: „wraz z przyjacielem, napisz słowa do piosenki / rapu w języku obcym”. Każdy znalazł coś dla siebie, a uczniowie po pracy z aplikacją stwierdzają   że faktycznie umieją i wiedzą więcej niż myślą!