Języki obce – online – w naszej szkole

Od dwóch tygodni pracujemy zdalnie i uczymy języków obcych z sukcesem.

Nasi nauczyciele języków obcych stworzyli dla każdej grupy językowej kursy iTunes U, gdzie  uczniowie krok po kroku uczestniczą w lekcji, realizują podstawę programową oraz nauczyciele w kreatywny sposób rozszerzają materiał:

• każdy nauczyciel łączy się systematycznie przez Webex – połączenie wideo z uczniami, konwersacje wideo, próbne ustne matury, reagowanie językowe
    • każdy nauczyciel przygotowuje zestawy interaktywne do nauki słownictwa w aplikacji Quizlet, przygotowuje interaktywne quizy w aplikacji Kahoot
    • nauczyciele nagrywają filmiki instruktażowe w aplikacji Explain Everything, gdzie tłumaczą zagadnienia gramatyczne i leksykalne.

Każda lekcja jest wykorzystana efektywnie i nauka języków jest prawdziwą frajdą!!!