Nauka języków obcych z aplikacją FluentU

FluentU to aplikacja do nauki języków, dzięki której możesz uczyć się podczas oglądania filmików.
    Nasi uczniowie mają dostęp do wersji premium dzięki współpracy z siecią szkół Apple Distinguished Schools.
    FluentU bardzo dba o komfort nauki: można zatrzymać filmik w każdej chwili i wystarczy w tym celu tylko najechać delikatnie na pole napisów i wykonać interaktywne ćwiczenia.
    Uczniowie mają za zadanie pracować 10 minut dziennie i utrwalać słownictwo z języków angielskiego i niemieckiego.
    Są takie rzeczy, które są w każdej aplikacji, jak nieprzerwany ciąg nauki i możliwość tworzenia fiszek. Tutaj jednak warto wspomnieć o fiszkach, bo te fiszki dają czadu. 💥 Fiszki w tej aplikacji dostępne są zawsze z fragmentem filmu, w którym dane słówko występuje. FluentU nie zostawia nas nigdy z samymi słówkami: zawsze podaje je w kontekście.