• POTĘGA ŻYWIOŁÓW – konkurs

VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzn

„POTĘGA ŻYWIOŁÓW”

Organizatorzy czekają na fotografie wykonane przez młodzież z klas 6-8 SP z województwa zachodniopomorskiego.
    Tegoroczne zdjęcia mają ukazywać uchwycenie ulotności i różnorodności form żywiołów, wody, ognia, Ziemi czy powietrza. Organizatorzy oczekują pięknych, ciekawych i zaskakujących fotografii.
    Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i nadsyłania zdjęć wyjątkowo kreatywnych.

Ciekawych spotkań na łonie natury i fantastycznych fotografii życzy organizator!

Autorom najlepszych zdjęć zostaną przyznane nagrody.Koordynatorka konkursu:

Monika Wiercińska monika.wiercinska@icloud.com

Regulamin konkursu i warunki uczestnictwa:REGULAMIN KONKURSU VII Potęga żywiołów 2019

Termin składania prac – do 30 września 2019r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym ul. Klonowica 3, 71-241 Szczecin

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu, w tym lista nagrodzonych osób i ich zdjęcia, zostanie opublikowana na stronie internetowej SP przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w dniu 5 października 20109.

Każda edycja naszego konkursu ma swoją uroczystą oprawę.
    Na galę finałową zapraszani są wszyscy uczestnicy, opiekunowie, rodzice, patroni i sponsorzy.

Od sześciu lat stałym elementem finału konkursu są również wernisaże nadesłanych fotografii. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 8 pażdziernika 2019r. o czym poinformujemy przesyłając do szkoły zaproszenie.

PLAKAT Potęga żywiołów 2019

REGULAMIN KONKURSU VII Potęga żywiołów 2019