,,Warto być przyzwoitym…” – czyli prawa dziecka – prawa człowieka w roku Władysława Bartoszewskiego.

,,Warto być przyzwoitym…”, czyli prawa dziecka – prawa człowieka w roku Władysława Bartoszewskiego.

1 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym projekcie edukacyjnym. Młodzież, podczas wykonywania zadań, nauczyła się definiować pojęcia: praw człowieka i praw dziecka, poznała życie i twórczość Władysława Bartoszewskiego. Nie zabrakło również rozpoznawania protest songów oraz gier związanych z 33. rocznicą częściowo wolnych wyborów.

Po złożeniu kart pracy uczniowie polemizowali z poglądami swoich kolegów podczas – zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski – debaty sokratejskiej.