Zwolnieni z teorii w naszej szkole po raz drugi

W nowym roku szkolnym nasza szkoła po raz drugi weźmie udział w Zwolnionych z Teorii. Pod opieką tutorów zrealizuje projekty, które poprawią ich otoczenie i pomogą innym, a ponadto każdy Finalista odbierze certyfikat ceniony przez pracodawców na całym świecie, zwiększający szanse uczestników na dostanie się na uczelnie międzynarodowe. Pracodawcy przygotowują specjalne oferty pracy dla finalistów Zwolnionych z Teorii, którzy są na studiach. Finaliści Zwolnionych z Teorii znacznie częściej niż pozostali licealiści dostają się na studia za granicą, gdzie praktyczne projekty są wymagane. Na dzisiejszym spotkaniu nauczycielki odpowiedzialne za projekt w naszej szkole przedstawiły młodzieży ideę olimpiady społecznej.