fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Projekt społeczny ZzT “Talents CUP” Nasza Młodzież Świętuje Sukces Drugiego Turnieju Piłkarskiego dla Dzieci

    W naszej społeczności szkolnej zawsze wierzymy, że młodzież ma potencjał do robienia wielkich rzeczy – zarówno w klasie, jak i poza nią. Nasze przekonanie ponownie zostało potwierdzone w miniony weekend, kiedy to nasi utalentowani uczniowie: Hubert Rinkel, Jan Szczepankowski, Szymon Mielnik oraz Wojciech Buła, którzy na co dzień reprezentują barwy zespołu FASE U17, wykazali się nie tylko jako wybitni sportowcy, ale także jako wyjątkowi organizatorzy.Organizowany po raz drugi turniej dla dzieci, zaowocował szerokim echem nie tylko w lokalnym środowisku piłkarskim, ale także daleko poza nim. Pomysł na turniej narodził się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Zwolnieni z Teorii”, co podkreśla zaangażowanie naszych uczniów w rozwijanie przedsiębiorczości już od szkolnych lat. Hubert Rinkel, jeden z organizatorów, podzielił się z nami, że kontynuacja projektu była naturalnym krokiem po ubiegłorocznym sukcesie, który przyniósł dużo radości młodym piłkarzom i pozwolił na zorganizowanie zbiórki pieniędzy na szczytny cel.Przygotowania do turnieju rozpoczęły się już jesienią, z zaangażowaniem całego zespołu organizacyjnego, który zadbał o każdy szczegół – od zaproszenia drużyn, przez organizację obiektu, po współpracę z partnerami, którzy zapewnili wsparcie zarówno materialne, jak i finansowe.Efekt końcowy turnieju przeszedł najśmielsze oczekiwania. Uśmiechy na twarzach dzieci, które miały okazję grać w piłkę i robić to, co kochają najbardziej, były najlepszą nagrodą dla organizatorów. Co więcej, turniej posłużył również jako okazja do zorganizowania zbiórki pieniędzy dla byłego trenera FASE i legendy Pogoni Szczecin, Roberta Dymkowskiego, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem społeczności.W imieniu całej szkoły chcielibyśmy wyrazić naszą dumę i podziękowania dla Huberta, Jana, Szymona, Wojciecha oraz wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego turnieju. Wasza praca, pasja i zaangażowanie pokazują, że nasza młodzież jest mocna nie tylko na boisku, ale także w działaniach na rzecz społeczności. Jesteśmy niesamowicie dumni z Waszego sukcesu i nie możemy się doczekać kolejnych edycji turnieju!