• All about…

Najnowszy projekt edukacyjny, który pozwolił naszym uczniom poznać i docenić różnorodność kulturową świata został przeprowadzony w piątek 29 września z uczniami klasy 3al . W ramach tego projektu, uczniowie podjęli się zadania stworzenia ulotek oraz spotu reklamowego, aby przedstawić i promować jeden z wylosowanych krajów – Polskę, Niemcy, Włochy lub Francję. Projekt “All about…” miał na celu rozszerzenie horyzontów naszych uczniów i umożliwienie im zgłębienia wiedzy na temat wybranego kraju. Praca nad ulotkami i spotem reklamowym była okazją do poznania historii, kultury, geografii, sztuki oraz piękna.W rezultacie, nasi uczniowie nie tylko zdobyli cenne umiejętności komunikacyjne i projektowe, ale także rozwijali swoją wiedzę o świecie. Uczniowie pracowali w grupach, aby stworzyć ulotki promocyjne prezentujące wybrany kraj. Ulotki zawierają fascynujące informacje, fotografie i grafiki, które oddają esencję tego kraju. Nasze zespoły filmowe wykorzystały swoje zdolności w dziedzinie produkcji filmowej, aby stworzyć spot reklamowy, który przenosi widzów do jednego z 4 krajów.Spoty reklamowe prezentują nie tylko urodę krajobrazów, ale także zaskakujące, niecodzienne informacje na temat kultury i ludzi, którzy tworzą niepowtarzalny charakter tego kraju. Dlaczego warto zobaczyć nasze prace? Zobaczysz, jak nasi uczniowie wykorzystali swoją kreatywność i umiejętności techniczne. Ich wyobraźnia nie miała granic !