fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Breakout room na lekcji języka niemieckiego

  W klasach I LO na zajęciach języka niemieckiego online u Pani Agaty Herlig, czekała na uczniów lekcja powtórzeniowe w formie pokoju zagadek.

  Akcja przygody rozgrywała się na lotnisku. Z powodu koronawirusa, odwołano wszystkie loty z USA do Polski. Uczniowie musieli wykonać 5 misji i zdobyć specjalny kod dla VIPów na ostatni lot do kraju.

  Uczniowie uruchomili swoją kreatywność, współpracowali, dzieląc się wiedzą, którą następnie wykorzystywali, by udzielić poprawnych odpowiedzi i wykonać zadania. Co ważne, doskonale się przy tym bawili! Sprawdzili się z takich zagadnień jak przyimki z celownikiem i biernikiem, czas przyszły Futur I, pogoda oraz nazwy środków transportu!