fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Civic up academy – ruszyły zapisy

  Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z ofertą stypendium, mamy nadzieję, że czas kwarantanny minie i życie wróci do normy, warto spróbować!!!

  Fundacja Wspomagania Wsi, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Ambasada USA w Warszawie zapraszają uczniów do wzięcia udziału w Civic UP! Academy, 10-dniowych warsztatach dla młodych osób zainteresowanych prowadzeniem działań społecznych. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniach 28.06-07.07.2020 r. Nabór trwa 01.04.2020 r.

  Szkoła letnia to przede wszystkim praca metodami aktywnymi [obejrzyj krótki film]. W czasie warsztatów uczestnicy przejdą całą ścieżkę projektową i dowiedzą się:

  – Jak poznać potrzeby osób, na rzecz których zamierzasz działać?
  – Jak stworzyć ciekawe działanie przy wykorzystaniu metody design thinking?
  – Jaką formę działania wybrać do zrealizowania postawionego sobie celu?
  – Jak wykorzystać swój potencjał i potencjał grupy?
  – Jak zaplanować działania w czasie?
  – Jak i przy pomocy jakich narzędzi komunikować działania?

  Brzmi ciekawie? Wejdź na instagram Civic UP! Academy i posłuchaj, co o szkole letniej mówią jej absolwenci!

  Uczestnicy i uczestniczki będą mieli też szansę spotkać się z doświadczonymi aktywistami społecznymi i trenerami. W planach są także spotkania z amerykańskimi dyplomatami i wizyta w American School of Warsaw oraz poznawanie życia kulturalnego Warszawy.

  Do szkoły letniej mogą zgłaszać się osoby z całej Polski w wieku 15 – 18 lat, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym i są zaangażowane społecznie, np. działają w samorządzie szkolnym, wolontariacie, organizacji społecznej lub same robią coś na rzecz innych.

  Więcej informacji na temat Civic UP! Academy, szczegóły rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny na stronach organizatorów: http://knowamerica.pl/civic-up-academy