• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Debaty Oksfordzkie w naszej szkole – Inspirujące starcie młodych umysłów

  Dzisiaj, w murach naszej szkoły, odbyły się niezwykłe i pełne pasji Debaty Oksfordzkie, które zaprezentowały zdolności argumentacyjne i retoryczne uczniów. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dostarczyło emocji, ale również zainspirowało wszystkich obecnych do refleksji nad istotą debaty i umiejętnościami wymaganymi do udziału w tak prestiżowym wydarzeniu.

  Debaty Oksfordzkie, inspirowane tradycją prestiżowej uczelni, to wyjątkowy sposób rozwijania umiejętności mówienia publicznego, argumentacji i krytycznego myślenia. W dzisiejszym starciu młodych umysłów uczestniczyli uczniowie reprezentujący różne klasy 1a oraz 1b.

  Nie tylko merytoryczna strona debat imponowała zgromadzonym, ale także umiejętność utrzymania spójności argumentacyjnej, precyzja w formułowaniu myśli i sztuka perswazji. Jury, złożone z nauczycieli, doceniło wysiłek każdego uczestnika i zgodnie podkreśliło, że poziom prezentowanych umiejętności jest godny podziwu.

  Skip to content