fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    DISPLAY – LES VISITEURS – nasza uczennica w projekcie

    Nasza uczennica klasy 3 b liceum – Elżbieta Wieland zakwalifikowała się do prestiżowych warsztatów: DISPLAY – LES VISITEURS, podczas których uczestnicy z różnych krajów dyskutują nad biograficznym i historycznym odbiciem na przestrzeń w mieście.Program, w którym biorą udział uczestnicy z Francji, Polski i Niemiec realizowany jest w okresie od 3.10 – 13.10. w Lipsku (Niemcy).

    Podczas warsztatów uczestnicy eksperymentują z możliwościami filmu, dźwięku i tekstu, badając przy tym metamorfozę miasta poprzez filtr swojego własnego pochodzenia i własnego ukształtowania. Uczestnicy zanurzają się w historie miasta, odkrywając ślady biograficzne i kulturowe, które korespondując z ich własnymi doświadczeniami wpisują się w ich osobiste historie i interpretują je artystycznie.