fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Dzień kropki

  W ramach Dnia Kropki, uczniowie klas pierwszych podobnie jak w ubiegłym roku wzięli udział w inspirującym projekcie “Odkrywanie Potencjału Kropki”. Celem tego przedsięwzięcia było  znalezienie  pomysłów na projekty społeczne oraz poszukiwanie możliwych rozwiązań.

  Nasi uczniowie skupili się na obserwacji otaczającego świata i zauważaniu “kropek” – czyli problemów, które mogą być rozwiązane przez naszą społeczność. Po dyskusjach, burzach mózgów i wspólnym wypracowywaniu pomysłów, powstało wiele interesujących propozycji projektów społecznych.

  Najważniejszym aspektem tego przedsięwzięcia było to, że to właśnie uczniowie byli pomysłodawcami i liderami projektów. Zadanie nauczycieli polegało na wsparciu w ich realizacji i zachęcaniu do samodzielnego myślenia.

  Dzień Kropki był dla naszych uczniów nie tylko okazją do rozwijania kreatywności, ale również do nauki współpracy, rozwiązywania problemów i angażowania się w życie społeczności szkolnej. Efekty ich wysiłków będą widoczne w formie ciekawych inicjatyw społecznych, które być może zrodziły się podczas tego projektu.

  Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów i wierzymy, że ta inicjatywa pomogła im zrozumieć, jak ważna jest ich rola w tworzeniu lepszej przyszłości dla społeczności lokalnej. Dziękujemy wszystkim za udział w projekcie “Odkrywanie Potencjału Kropki” i już teraz czekamy na kolejne inspirujące pomysły naszych