Europejski Dzień Języków Obcych

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych nasza szkoła miała zaszczyt współpracować z Goethe Institut w ramach inicjatywy #deutschbewegt – język nowych możliwości. Nasi uczniowie wzięli udział w fascynującej przygodzie z nauką języka niemieckiego, wykorzystując aplikację Actionbound i platformę deutschspace.de. To była podróż pełna odkryć, eksploracji i nauki, która otworzyła przed nimi drzwi do nowych możliwości. Dzięki licznym ćwiczeniom i interaktywnym zadaniom, uczniowie doskonalili swoje zdolności komunikacyjne w języku niemieckim. Uczniowie dowiedzieli się o korzyściach płynących z nauki języka niemieckiego, w tym o możliwościach studiowania i pracy w Niemczech oraz innych krajach niemieckojęzycznych. Projekt #deutschbewegt promował pracę zespołową i współpracę, co wzmacnia więzi społeczne w naszej szkole.

Nasza szkoła kontynuuje misję promowania wielojęzyczności, kulturowego zrozumienia i osobistego rozwoju. Razem tworzymy miejsce, gdzie nauka jest inspirująca i pełna możliwości.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

K.Florczak, A Herlig