fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Europejski Dzień Języków Obcych

  Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych nasza szkoła miała zaszczyt współpracować z Goethe Institut w ramach inicjatywy #deutschbewegt – język nowych możliwości. Nasi uczniowie wzięli udział w fascynującej przygodzie z nauką języka niemieckiego, wykorzystując aplikację Actionbound i platformę deutschspace.de. To była podróż pełna odkryć, eksploracji i nauki, która otworzyła przed nimi drzwi do nowych możliwości. Dzięki licznym ćwiczeniom i interaktywnym zadaniom, uczniowie doskonalili swoje zdolności komunikacyjne w języku niemieckim. Uczniowie dowiedzieli się o korzyściach płynących z nauki języka niemieckiego, w tym o możliwościach studiowania i pracy w Niemczech oraz innych krajach niemieckojęzycznych. Projekt #deutschbewegt promował pracę zespołową i współpracę, co wzmacnia więzi społeczne w naszej szkole.

  Nasza szkoła kontynuuje misję promowania wielojęzyczności, kulturowego zrozumienia i osobistego rozwoju. Razem tworzymy miejsce, gdzie nauka jest inspirująca i pełna możliwości.

  Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

  K.Florczak, A Herlig