fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

  Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

  Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. W piątek 25 września 2020  przywitały nas korytarze ozdobione wykonanymi przez uczniów flagami. Każdy z uczniów i odwiedzających szkołę gości mógł skorzystać z fotobudki w sali nr 7. 

  Na każdej lekcji języka obcego uczniowie rozwiązywali zadania przygotowane przez Radę Europy i stali się agentami językowymi.

  W auli odbył się finał konkursu w przeliterowywaniu w języku angielkim „Spelling bee”. Spelling bee została Hanna Hurning z klasy 1b LO- Gratulujemy!!! W kategorii SP konkurs Spelling bee wygrała Aleksandra Rzewuska z klasy 7A.

  Podczas lekcji języków obcych uczniowie skanowali także kody QR, w których były zaszyfrowane zadania, łamigłówki języków obcych.