• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

  Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

   

  Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. W czwartek 26 września 2019 przywitały nas korytarze ozdobione wykonanymi przez uczniów flagami. Każdy z uczniów i odwiedzających szkołę gości mógł skorzystać z fotobudki na parterze.  

  Na każdej lekcji języka obcego uczniowie rozwiązywali zadania przygotowane przez Radę Europy i stali się agentami językowymi.

  W auli odbył się finał konkursu w przeliterowywaniu w języku angielkim „Spelling bee”. Spelling bee został Aleks Wieliczko z klasy 3al – Gratulujemy!!!

  Podczas lekcji języków obcych uczniowie skanowali także kody QR, w których były zaszyfrowane zadania, łamigłówki językowe. Duża popularnością cieszyło się zadanie: nagraj swoje imię w języku migowym. 

  Nasza szkolna podróż po Europie dostarczyła nam wielu ciekawych informacji oraz wrażeń.

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.


  Skip to content