fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Europejski Tydzień Sportu

  Nasza szkoła bierze aktywny udział w Europejskim Tygodniu Sportu.

  Poniżej program obchodów w naszej szkole.

  1. Test wiedzy o sporcie/zasad zdrowego odżywiania ( na zajęciach, po sprawdzeniu testów zostanie ogłoszony zwycięzca klasy i całej szkoły )
  1. Turniej klas w bańkach w piłkę nożną ( na każdej lekcji, podział na drużyny 5-os., po porównaniu wyników zespołów wszystkich klas-ilości strzelonych bramek wyłonimy najlepszą piątkę szkoły )
  1. Spotkanie ze znanym sportowcem Markiem Kolbowiczem -olimpijczyk, wioślarstwo) 27.09.2019r. godz.14:00 aula albo sala Eweliny ( od 14:00 wf mają klasy  2AL/3AL/3BL – plus młodzież, która w tym czasie ma wolniejsze zajęcia ), przygotowany zostanie plakat informacyjny z sylwetką wioślarza
  1. Dzień sałatkowy-konkurs na najsmaczniejszą zdrową sałatkę albo napój, wtorek 24.09.2019r., korytarz na parterze, przerwy 11:20-11:30 i 12:30-12:50, przygotowane zostaną ulotki informacyjne dla wychowawców klas/każda klasa wystawia jedną sałatkę i jeden napój z załączonym przepisem, przy wyrobach będą znajdowały się słoiczki do których będzie można wrzucać karteczkę-swój głoś -na najsmaczniejszą sałatkę lub napój
  1. Tydzień gier zapomnianych – parking przed balonami : „Gra w chłopa”, kręconka, skakanka, „Gra w kapsle”….. – jeszcze do dyskusji, zależne od pogody