fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Finał Europejskiego Tygodnia Sportu

    W dniu 29.09. w naszej szkole w ramach ,,Europejskiego Tygodnia Sportu’’ odbyły się zajęcia, w których uczestniczyli uczniowie kl 7a oraz 1,2 LO.Zajęcia taneczne w rytmie Zumby poprowadził instruktor tańca brazylijskiego Jose Meirelas .Młodzież dzielnie naśladowała rytmy gorącego tańca ,podążając za instruktorem . Następnie odbyły się zajęcia Capoiery ,również prowadzone przez pana Jose ,który sztukę tej walki szlifuje od 23 lat. Uczniowie mogli zapoznać się z instrumentami ,nauczyli się słów portugalskich pieśni ,opanowali podstawowy krok ,,Jinga ‘’oraz w parach ćwiczyli sztukę tej walki. Zajęcia przeprowadzone zostały w ciekawy i profesjonalny sposób, sprawiły uczniom naszej szkoły wiele radości i uśmiechu .