fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Zwolnieni z teorii – prezentacja projektów

  W dniu dzisiejszym odbyła się prezentacja częściowych działań podjętych w ramach odbywającej się w naszej szkole projektów społecznych “Zwolnieni z Teorii”. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem. Trzymamy kciuki by wszystkie projekty udało się zrealizować zgodnie z planem!
  Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku
  Oto nasze projekty realizowane w ramach Zwolnionych z Teorii:
  CzasNaLas

  planowanie

  Ten projekt ma na celu pomoc nie tylko jednej grupie ale wszystkim ma świecie. Przyczyni się on do polepszenia jakości powietrza i życia. Zanieczyszczenia w atmosferze są poważnym problem na skale światową, a my postaramy się mu zaradzić 🙂

  Sport life

  planowanie

  Sport life-Żyj aktywnie, ćwicz kreatywnie! Niestety ale wiele osób zapomina o uprawianiu sportu. Niektórzy mówią, że nie mają czasu a inni, że nie jest to nie potrzebne. Dlatego chcemy pokazać ludziom, że o sporcie nie można zapominać, bo jest on bardzo ważny dla naszego zdrowia!

  Psia kość

  realizacja

  Zaplanowaliśmy, że zaprojektujemy i wydrukujemy kalendarze w których na każdej ze stron będą znajdowały się zdjęcia znanych osób ze Szczecina. Wykonane przez nas kalendarze mamy zamiar sprzedać, a cały dochód pozyskany z ich sprzedaży chcemy przekazać na zakup karmy dla zwierząt.

  Wagging tails

  Planowanie

  Celem naszego zespołu jest zebranie środków na pomoc zwierzętom w Szczecińskich schroniskach.

  Gruzińskie psy

  Realizacja

  Znaczenie psów w Gruzji znacznie odbiega od tego jak my Polacy je postrzegamy. Tamta społeczność traktuje je jak szkodniki. Zwierzęta są pozbawione szacunku i opieki weterynaryjnej. Nasz projekt chce wzbudzenie poczucie świadomości o tamtejszej sytuacji oraz wsparcie akcji ratujących psy w Gruzji.

  Psychologists

  Planowanie

  Pozytywnie zasłuchani

  Planowanie

  Małe rzeczy, duże zmiany

  Planowanie

  Nasz projekt polega na wprowadzeniu zmian w codziennym życiu, by stan naszej Planety się polepszył. Punktem kulminacyjnym naszego projektu jest próba zachęcenia uczniów naszej szkoły i nie tylko do segregowania śmieci, zmniejszenia użycia plastiku oraz uświadomienie o tym jak drzewa są istotne

  Alternatywne Źródła Energii

  planowanie

  Alternatyne źródła energii są bardzo ważne i to jest fakt.

  Wędrująca Książka

  planowanie

  Bezdomne zwierzęta

  inicjacja

  Jedz zdrowo, żyj zdrowo

  planowanie

  W naszym projekcie chcemy przekazać cenne informacje na temat zdrowej żywności, oraz chcemy zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania.

  Poczytajmy razem

  planowanie

  Nasz pomysł na projekt to wybranie się do szkoły oraz przedszkola i czytanie tam najmłodszym dzieciom ponieważ, naszym zdaniem każdy rodzic powinien czytać małym dzieciom ponieważ miło wtedy spędzamy czas wraz z rodzicami oraz gdy ktoś nam czyta to nasza wyobraźnia zaczyna działać i rozwijamy się,

  Go language – aktywna nauka języka

  Planowanie

  Sharks paradise

  Planowanie

  W naszym projekcie pragniemy przedstawić młodzieży problem związany z ,,shark finning” poprzez działalność w internecie i spotkania, na których będziemy prezentować powagę sytuacji, a także uzbierać jak najwiecej podpisów do petycji ,,stop finning eu”, dzięki ulotkom i social mediom.

  Pomóż Bezdomnemu

  Planowanie

  JeżToFajnyZwierz

  Planowanie

  Pomoc dzieciom z Kenii

  Planowanie

  #Artystyczny Szczecin – nasze miasto oczami sztuki

  Planowanie

  Zielone Myślenie

  planowanie

  Projekt ZieloneMyslenie.pl skupia się na przeprowadzaniu kampanii informacyjnych edukujących młodzież nt. wyzwań stojących przed naszą planetą. Dodatkowo przewidujemy organizację zbiórek na ekologiczne działania czy akcje angażujące lokalną społeczność.

  Nie jesteś inny

  Planowanie

  Allergy Busters

  Planowanie

  Nasz projekt ma na celu uświadomienia ludzi o tych problemach i że da się z nimi żyć. Przedstawiamy przepisy dla tych którzy są ograniczeni przez alergię, żeby oni też mogli jeść pyszne dania.

  Kocie budki

  Planowanie

  Moja Szkoła – moją pasją

  Planowanie

  Przyspeiszeni w teorii

  Planowanie

  Dzień z piłką

  Planowanie

  Organizujemy zajęcia dla dzieci z pilki nożnej, po to aby pokazać dziecią ze sport również jest ważny.

  Piłka dla każdego

  Planowanie