fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Gratulacje dla Kajetana!

    Gratulacje dla Kajetana Podolskiego z powodu zdobycia wyróżnienia w Konkursie Fotograficznym Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pod hasłem „Piękno detalu, perły architektoniczne”. To z pewnością zaszczytne wyróżnienie, które świadczy o talentach i umiejętnościach fotograficznych ucznia.

    Cieszę się, że konkurs miał na celu promowanie sztuki fotografii i umiejętności uczestników, umożliwiając jednocześnie odkrywanie nieznanych detali i pereł architektury województwa zachodniopomorskiego. To świetny sposób na pokazanie, że w regionie tym istnieje wiele niezwykłych miejsc i architektonicznych skarbów.

    Wydanie kalendarza z najlepszymi pracami laureatów to doskonały sposób na upamiętnienie tych fotografii i dzielenie się nimi z szerszą publicznością. Mam nadzieję, że kalendarz cieszy się zasłużoną popularnością i przyczynia się do doceniania piękna detali architektonicznych w zachodniopomorskim.