• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Język polski online w liceum trzyletnim

  Na zajęciach online przenosimy się do odległej krainy renesansu, by poznać smak odrodzenia ideałów antycznych. Uczniowie zmagają się z analizą katabazy, metempsychozy i zwyczajnej, ludzkiej rozpaczy w świetle dzieł Jana Kochanowskiego i współczesnych poetów. Webex meet i explain everything pomagają nam tworzyć interprtację na żywo, swoisty live pod wpływem uprzedniej gry! Knowlege Games to wisienka na torcie, bo któż nie lubi grać?
  Writing Aplication porządkuje wiedzę, bo język polski bez pisania po prostu nie istnieje! Brawo 1c i 1d! Jest moc! Wasza 100% obecność to wartość bezcenna w tych pandemicznych czasach.
  A czy te lekcje są nudne, można sprawdzić na tricider.com!

  Izabela Bembenek Kloc

  Skip to content