• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Klasa anglojęzyczna, pierwsza liceum oraz siódma SP w Murzasichlu

  Obóz integracyjny klas pierwszych LO (klasy anglojęzycznej i ogólnej) i klasy 7 SP był wspaniałym zakończeniem wakacji dla uczniów naszej szkoły. Ciekawe wyprawy po Tatrach połączone z nauką i zabawą dały nam dużo energii na rozpoczęcie roku szkolnego. Podziwianie przepięknych widoków z Rusinowej Polany, odkrywanie historii wsi Murzasichle i okolic, nauka orientacji w terenie, zwiedzanie Tatrzańskiego Parku Narodowego, poznawanie góralskich smaków i nawiązywanie nowych przyjaźni było naszym codziennym zwyczajem. Nauczyliśmy się pracować z nowym narzędziem – iPadem, zrealizowaliśmy program obozu, grę terenową, alarm nocy oraz bieg na orientację z edukacji dla bezpieczeństwa.

  A to wszysto w gościnnym osrodku wczasowym “Tatry” prowadzonym przez serdeczną panią Marysię.
  Pozdrowienia z Murzasichle 😀

  Skip to content