fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Kobiety w historii – wczoraj i dziś

  Poznajcie historie naukowców, dziennikarek, sportsmenek i genialnych artystek, które od lat przełamują schematy, wytyczają nowe ścieżki i niestrudzenie wprowadzają w życie swoje idee, udowadaniając, że każdy jest wyjątkowy i może być kim chce.

  Historia świata to historia kobiet. Róża Luksemburg, Maria Skłodowska-Curie, Wisława Szymborska, Irena Szewińska, Wanda Rutkiewicz, Martyna Wojciechowska… i wiele, wiele innych, wyjątkowych kobiet, które odważyły się żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami
  i walczyć o swoje marzenia!

  Te nieprzeciętne kobiety, pełne wrażliwości, wewnętrznej siły, kreatywności, wytrwałości oraz wiary w siebie i wartości, mogą być dla dziewczynek i chłopców wzorem w poszukiwaniu własnej drogi.

  Spytajcie swoją nauczycielkę języka polskiego lub historii o szczegóły konkursu.