fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Konkurs Mistrz Słówek: Nauka Niemieckiego w Ciekawy Sposób

  Cieszymy się, że możemy przedstawić nasz konkurs w ramach ogólnopolskiej olimpiady młodzieży „Zwolnieni z Teorii” pod tytułem „Mistrz Słówek”, który ma zachęcić uczniów do nauki języka niemieckiego w ciekawy sposób. Wiele młodych osób ma problem z opanowaniem języka niemieckiego. Dlatego postanowiliśmy stworzyć coś, co ich zainteresuje i zmotywuje do nauki. W pierwszym etapie konkursu wzięli udział uczniowie z klas pierwszych i drugich. Był to czas, w którym wszyscy bardzo się starali i pokazali, jak bardzo zależy im na nauce.

  Dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, są przewidziane nagrody. To fajna motywacja, żeby dalej się uczyć i pokazywać swoje umiejętności.

  Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy powodzenia w dalszej zabawie!

  image0.jpeg