fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Kwiat Piwonii – projekt społeczny

  Cześć! To znowu my!☺️
  Po tak długiej nieaktywności i wstrzymaniu realizacji projektu, które niestety było spowodowane pandemią, a szczególnie decyzją o zamknięciu szkół, jesteśmy niezmiernie podekscytowani, poinformować was o kontynuacji naszego projektu społecznego!
  Wystartowaliśmy wraz z kolejną edycją olimpiady “Zwolnieni z Teorii”, organizując przy tym nasz dwudniowy Kiermasz Szkolny na rzecz projektu społecznego. Sprzedawaliśmy zrobione przez nas i uczniów domowe wypieki, a cała uzbierana przez nas kwota, zostanie przeznaczona na realizacje projektu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni uzbieraną kwotą i chcielibyśmy bardzo podziękować naszym uczniom, nauczycielom i dyrekcji za pomoc w organizacji oraz za ogromne zaangażowanie.
  Czas biegnie nieubłaganie, dlatego już dziś szukamy i pozyskiwamy sponsorów, a prace związane z ogrodem, zaczniemy zgodnie z początkiem wiosny.
  Do zobaczenia!
  Team Ogród💚