• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Lekcje online na języku niemieckim

  W dniu dzisiejszym uczniowie pracowali zdalnie nad tematem Tatoos, przed wysłuchaniem tekstu uczniowie powtórzyli słownictwo z ostatniej lekcji za pomocą aplikacji deck.toys. Na lekcji uczniowie słuchali tekstu o tatuażach i ich roli w  życiu młodego człowieka – młodzież zauważa, że tatuaże pojawiają się na granicy zewnętrznego z wewnętrznym, odróżniają młodego człowieka nie tylko od rodziny, ale i większości rówieśników.
  Uczniowie wykonywali także zadania interaktywne do tekstu oraz do słownictwa z zakresu w mieście oraz tatuaże .  Na lekcji został powtórzony także materiał gramatyczny z zakresu zaimków dzierżawczych.
  Nauka zdalna na niemieckim była sprawna i przyjemna.
  Skip to content