fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Międzynarodowy Dzień Kropki

    Od wielu lat w ramach International Dot Day uczniowie i nauczyciele na całym świecie organizują różnorodne działania, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki, labirynty, festiwale talentów.

    My także świętowaliśmy dziś Dzień Kropki w naszej szkole. Dzięki nieograniczonej wyobraźni naszych uczniów powstały projekty wnętrz „z kropką w tle”. Młodzież, łącząc, tak wydawałoby się odległe dziedziny, jak matematyka i przedmioty artystyczne, bawiła się w dekoratorów wnętrz i ekonomistów. Okazało się, że wielu naszych uczniów to przyszli projektanci i architekci. Nie zmarnujcie swoich talentów!