fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Na ratunek pszczołom

    Realizując projekt społeczny w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii „Na ratunek pszczołom!” na początku lutego, razem z koleżankami  z projektu, przeprowadziłyśmy w przedszkolu nr 20 zajęcia z przedszkolakami. Podczas tych warsztatów opowiadałyśmy najmłodszym i nieco starszym dzieciom o potrzebie ratowania, przydatności i wyjątkowości pszczół. Podczas zajęć prezentowałyśmy materiały związane z pasiastymi zapylaczami przekazane nam przez partnerów naszego projektu. Pomogłyśmy naszym słuchaczom oswoić się z tymi owadami podczas tworzenia oryginalnych prac plastycznych. Nasze spotkanie spodobało się dzieciom tak bardzo, że nie chciały się z nami rozstać i zaprosiły nas na kolejne spotkanie..