fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Napoje energetyzujące – szkodliwa energia

  12 lutego klasy drugie uczestniczyły w prelekcji „Napoje energetyzujące – szkodliwa energia”

  Wykład dotyczył szkodliwości picia niedostępnych już dla nieletnich napojów tzw „energetyków”. Uczniowie zapoznali się z podstawowymi składnikami tych napojów. Dowiedzieli się, jak czytać ich etykiety, co jest w nich szkodliwe oraz jakie są konsekwencje zdrowotne wynikające ze stosowania tychże produktów dla organizmu.

  Wszystkie te informacje  przekazała naszym uczniom pani dr inż. Anna Krajewska-Pędzik, adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych z Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Dziękujemy pani doktor za niezwykle merytoryczny i bardzo ciekawy wykład.