fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Nasi uczniowie przeszli dalej …

  Mimo szalejącej pandemii nasi uczniowie realizują swoje projekty społeczne. Następujące projekty Zwolnionych z Teorii są na etapie realizacji: Somehow Different, DobraNaRower.pl, Jedziemy z Pomocą, Z pompą przez życie, Chwytliwa pamięć, Poczytajmy razem.

  Wielki sukces naszych uczniów i nauczycieli, dziś otrzymaliśmy następujące informacje o realizacji naszych projektów w ramach: Zwolnionych z Teorii:

  Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły: Andrzej Bogumił, Kuba Jagniątkowski, Laura Kutera, Dea Malinova, Dominika Kiezik, Sara Jerzyk, Nela Stencel, Hubert Orzeł, Klaudiusz Gwiazda, Mateusz Ruciński, Pola Wiczkowska, Dorota Pieścikowska, Justyna Ignaczak, Hanna Klimek, Wojciech Antczak, Dominika Bożejowska, Weronika Weryk, Łukasz Stachowiak – Cyrèn, Daniel Mizerski, Julia Miklis, Nadia Osowska, Alicja Stephani, Mya Hoszowski, Gabriela Jarosz, Martyna Kiełbania, Filip Muszalski, Ignacy Sozański, Emil Nowakowski, Aleksander Grygiel, Piotr Lesiakowski, Maks Grygiel, Ksawery Ksel,przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

  Serdecznie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości.