fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Nasi uczniowie w Urzędzie Miasta Szczecin

    Uczniowie naszego liceum zostali zaproszeni do Urzędu Miasta. Trafiliśmy tam głównie dzięki uprzejmości Młodzieżowej Rady Miasta przy Prezydencie Szczecina. W czasie wycieczki mogliśmy zwiedzić pomieszczenia zazwyczaj niedostępne dla mieszkańców naszego miasta np. salę sesyjną Rady Miasta, podziemny schron, zabytkową salę konferencyjną, biuro MRM oraz salę ślubów w USC. W każdym z odwiedzonych miejsc dowiedzieliśmy się o pracy poszczególnych wydziałów. Mogliśmy poczuć się jak radni miejscy, zasiadając w fotelach przedstawicieli miasta. Prawie trzy godziny naszego pobytu minęły niezwykle szybko i bardzo nas zaciekawiły. Zachęcamy wszystkich do angażowania się w ciekawe, miejskie inicjatywy. Z innowacyjną inicjatywą każdy z was może zapoznać się na stronie internetowej Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w Szczecinie.