fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Nasza uczennica otrzymała stypendium

  Mamy ogromną radość ogłosić, że nasza uczennica, Antonina Rzewuska z klasy 2b, została uhonorowana prestiżowym Stypendium Prezesa Rady Ministrów. To wyjątkowe wyróżnienie jest przyznawane uczniom szkół kształcących w formie dziennej, które prowadzą do uzyskania świadectwa dojrzałości.

  Stypendium Prezesa Rady Ministrów to nie tylko nagroda finansowa, ale także zaszczytne uznanie dla wyjątkowego zaangażowania i osiągnięć ucznia. W przypadku Antoniny, ta nagroda jest wynikiem nie tylko promocji z wyróżnieniem, ale także osiągnięcia najwyższej średniej ocen w całej szkole.

  Antonina nie tylko odznacza się doskonałym wynikiem w nauce, ale także wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy. To niezwykłe połączenie wszechstronności i głębokiej wiedzy sprawiło, że Antonina była jednoznacznie wybierana na laureatkę tego zaszczytnego stypendium.

  Przyznawanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów jednemu uczniowi danej szkoły podkreśla wyjątkowość osiągnięć laureata. W przypadku Antoniny, jej wysokie osiągnięcia nie tylko w jednej dziedzinie, ale także we wszystkich pozostałych, gdzie uzyskała wysokie oceny co, potwierdzają jej wyjątkowe zdolności i zaangażowanie w naukę.

  Cała społeczność szkolna dzieli radość z Antoniną i jest dumni z jej osiągnięć. To nie tylko sukces jednej osoby, ale także dowód na wysoki poziom nauczania i wsparcia, jakie nasza szkoła oferuje swoim uczniom.

  Antonina, jako laureatka Stypendium Prezesa Rady Ministrów, stanowi inspirację dla innych uczniów. Jej determinacja i zaangażowanie są wzorem do naśladowania, a my wszyscy wierzymy, że to dopiero początek jej wielkiego sukcesu.