• Nasze podróże

Zaczęło się 25 lat temu, kiedy to pierwsza grupa uczniów wybrała się na swoją pierwszą podróż edukacyjną. Ich cel? Europa. Kilkadziesiąt uczniów i kilku nauczycieli wyruszyło w nieznaną przygodę, obiecując sobie, że nie będzie to zwykła wycieczka. To miała być podróż, która otworzy im oczy na świat i nauczy o wiele więcej niż podręczniki szkolne.

Kliknij, aby zobaczyć mapkę

Podczas tych lat młodzież odwiedziła każdy już prawie każdy kontynent na Ziemi. Poniżej grafika przedstawiająca miejsca, gdzie już byliśmy.

I tak oto przez 25 lat nasza szkoła kontynuowała swoją misję, dając młodzieży nie tylko wiedzę, ale także niezapomniane przygody i doświadczenia, które ukształtowały ich jako ludzi. Podróże edukacyjne stały się symbolem naszej szkoły, a każda nowa grupa uczniów ma okazję odkrywać piękno i różnorodność świata, ucząc się przy tym o sobie samych.

Poniżej film z ostatnich podróży edukacyjnych.