fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Nauka języka japońskiego w naszej szkole od września 2023

  Język japoński i kultura Dalekiego Wschodu stanowią zagadkę dla nas Europejczyków. Kojarzą nam się z dalekimi krajami, pełnymi tajemnic, nieznanych zachowań i niezrozumiałych “krzaczków”, ktorymi sa one zapisywane.

  Jednak, po bliższym poznaniu okazuje się, że to tylko stereotyp. Prawda jest zupełnie inna. Kulturę Japonii przybliżyły nam wycieczki edukacyjne do Japonii, które trwają od 12 lat.

  Prawda o Dalekim Wschodzie jest zupełnie inna i możesz ja poznać między innymi w I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie podczas zajęć z języka japońskiego. Lekcje odbywać się będą 2 razy w tygodniu. Zapisy od września 2023 u wychowawców klas.