fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Obóz integracyjny Murzasichle

    W dniach 1 – 8 września 2023 r. uczniowie klas pierwszych – klas anglojęzycznych A i B oraz klas ogólnych C i D przebywają na obozie integracyjnym w polskich górach w Murzasichlu koło Zakopanego. 

    Podczas obozu integracyjnego młodzież realizuje projekt: Matematyka a sztuka natury. Uczniowie do wykonania zadań wykorzystują aplikacje dostępne na iPadzie. Programy są intuicyjne, dzięki czemu proces zdobywania wiedzy przez uczniów jest w pełni indywidualny i dostosowany do ich możliwości. Poprzez zastosowanie nowej technologii oraz zadań odnoszących się do sytuacji z życia codziennego nauka matematyki staje się przyjemna i bardziej zrozumiała.

    Uczniowie realizują także program edukacja dla bezpieczeństwa, wzbogacony o strzelanie i survival. Wykonywane przez nich zadania mają na celu odpowiednie reagowanie w sytuacjach związanych z zagrożeniem życia lub zdrowia oraz nabycia przydatnych umiejętności pozwalających zorganizować działania ratownicze.