• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Obóz językowy w Kanadzie

  Już po raz 23 uczniowie naszej szkoły biorą udział w tradycyjnym obozie językowym w Kanadzie. Tym razem do Toronto wyjechało 37 młodych ludzi, aby doskonalić swoje umiejętności językowe oraz poznawać kulturę i zwyczaje tego fascynującego kraju.

  Podczas obozu uczniowie uczestniczą w intensywnych kursach języka angielskiego, które trwają aż 6 godzin dziennie. Dzięki temu mają możliwość znacznego podniesienia swoich kompetencji językowych w krótkim czasie.

  Weekendy to czas na zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc. Uczniowie mieli już okazję zobaczyć Nowy Jork, podziwiać majestatyczne wodospady Niagara oraz eksplorować uroki Toronto. Jednym z najważniejszych punktów programu była wizyta w Canada’s Wonderland, gdzie uczestnicy obozu mogli bawić się na różnorodnych atrakcjach parku rozrywki.

  Przed nimi jeszcze dwa tygodnie pełne nauki i niezapomnianych przygód. Już teraz możemy być pewni, że te wakacje na długo pozostaną w ich pamięci jako czas intensywnego rozwoju i wspaniałej zabawy.

  Cieszymy się, że nasza szkoła kontynuuje tę piękną tradycję, która pozwala naszym uczniom nie tylko doskonalić swoje umiejętności językowe, ale także nawiązywać międzynarodowe przyjaźnie i poznawać świat.

  Skip to content