fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Od 26 października 2020 przechodzimy na nauczanie zdalne

  Szanowni Państwo,
  w związku z decyzją podjętą przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 26.10.2020 zajęcia w naszej szkole będą się odbywały w trybie zdalnym według nowego planu lekcji. 

   Korzystając z 11-letniego doświadczenia naszych szkół w nauce z wykorzystaniem dostępnych technologii, uczniowie naszej szkoły będą pobierać naukę w formie zdalnej za pomocą urządzeń elektronicznych. Wszelkie szczegóły zostały już przekazane uczniom przez wychowawców oraz nauczycieli przedmiotowych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo także w dzienniku elektronicznym po zalogowaniu.

  ➡️ Przypominamy również o odwołaniu w systemie STARTEDU wykupionych obiadów.