Ogromny sukces naszej szkoły w Olimpiadzie Zwolnionych z Teorii!

Nasza szkoła znalazła się w gronie najlepszych szkół w Polsce, ktore otrzymały miano Szkół Zwolnionych z Teorii. Na ponad 270 placówek zajęliśmy 17 miejsce w kraju. Natomiast w województwie zachodniopomorskim jesteśmy numerem 1!
    Gratulujemy wszystkim uczniom , którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu.
    Uczestnictwo w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii pozwoliło uczniom na ogromną integrację, poznanie swoich słabych oraz mocnych stron w pracy zespołowej a ponadto mieli możliwość stawiania kroków w sferze społecznej , biznesowej, medialnej. Uczniowie zdobyli szereg kompetencji niezwykle istotnych w obecnym świecie. Nie są im obce takie działania jak marketing, reklama, nawiązywanie kontaktów biznesowych. Z dumą możemy stwierdzić , iż udział w Olimpiadzie stworzył im szereg możliwości , z których w pełni skorzystali. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie , chęć działania, wspierania się, podejmowania decyzji , które nie zawsze były łatwe. Z pewnoscią nie ma dla nich rzeczy niemożliwych !