fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Podcasty na informatyce w j. angielskim

  Nauczyciele na całym świecie wykorzystują podcasting, by łączyć swoich uczniów z ich najbliższym otoczeniem oraz z odległymi zakątkami globu. Tym samym projekty szkolne odbywają się w rzeczywistym kontekście i przy szerokiej publice. Uczniowie nabierają umiejętności technicznych i kształcą swą niezależność.
  To, co niesamowicie motywuje uczniów do pracy nad podcastami, jest prawdziwa widownia – szeroki odbiorca. Przestaje nim być jedynie nauczyciel czy koledzy z klasy. Potencjalnie, po upublicznieniu podcastu w sieci, odbiorcą może być cały świat!
  Na informatyce w języku angielskim uczniowie tworzyli podcasty w j. angielskim w aplikacji GarageBand.
  Pierwsze próby podcastów do posłuchania tutaj!