fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Prezentacja przebiegu realizacji projektów społecznych „Mam talent do projektów!”

  Uczniowie liceum i szkoły podstawowej Piwoni nie próżnują. Mimo że już jutro rozpoczynają ferie zimowe, dziś na szkolnej auli zaprezentowali efekty swojej dotychczasowej pracy nad projektami społecznymi. 

  Młodzież popisała się imponującą kreatywnością, doskonałą pracą zespołową i przedsiębiorczością. Pozostawili grono pedagogiczne i swoich kolegów pod wielkim wrażeniem. Wasze pomysły nam zaimponowały. Jedni wyróżnili się głębokimi pokładami empatii, działając na rzecz „braci mniejszych” – schronisk dla zwierząt, inni zaangażowali się we wsparcie seniorów i dzieci chorych. Obejrzeliśmy także projekty poświęcone wyzwaniom współczesnego świata, np. walce z zanieczyszczeniem środowiska, otyłością, depresją, uzależnieniem od mediów społecznościowych. Naszą uwagę przykuły także pomysły związane z promocją Szczecina. 

  Z radością obserwujemy, jak młodzież pnie się w do góry w rankingu Zwolnionych z Teorii, zdobywając punkty za swoje przedsięwzięcia.

  Jesteśmy z Was dumni – macie dobre serca, jesteście solidarni i szlachetni.