fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Projekt “All about”

    Dzisiaj uczniowie klasy 3 b wzięli udział w projekcie , w którym odkrywaliśmy nieznane ciekawostki. To był nie tylko ekscytujący, ale też edukacyjny projekt, który pozwolił uczniom lepiej poznać różne zakątki świata, rozwijać umiejętności tworzenia reklam i ulotek. Rozpoczęliśmy od wyboru kilku krajów, które chcieliśmy bliżej poznać. Każda grupa zajęła się jednym z tych krajów. Nasza przygoda zaczęła się od dogłębnych badań. Wykorzystaliśmy różne źródła, aby pozyskać informacje na temat kultury, geografii, tradycji i nieznanych faktów. Nagranie Spotów Reklamowych: To była naprawdę kreatywna część projektu. Każda grupa przygotowała krótki spot reklamowy, który miał zachęcić innych do odwiedzenia wybranego kraju. Udało się nawet nagrać Tik Toka . Oprócz spotów reklamowych, zaprojektowaliśmy także kolorowe ulotki, na których umieściliśmy ciekawe fakty, zdjęcia i atrakcje turystyczne danego kraju. Ten projekt to nie tylko nauka, ale także zabawa i kreatywność. Dzięki niemu nie tylko zdobywaliśmy wiedzę o różnych krajach, ale także rozwijaliśmy umiejętności badawcze, prezentacyjne i kreatywne. Poza tym, promowaliśmy otwartość na różne kultury i zrozumienie różnorodności geograficznej naszej planety.