fbpx
 • +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Projekt  „Czysty las”

  ieszymy się, że możemy podzielić się z Wami naszym sukcesem z realizacji projektu społecznego w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Nasz projekt społeczny „Czysty las” odbył się w dniu 6 kwietnia 2024 roku, z udziałem uczniów oraz lokalnej społeczności dzielnicy Szczecina Sławociesze.Naszym głównym celem było uprzątnięcie okolicznych lasów, które niestety często stanowiły miejsce zgromadzenia niechcianych odpadów. Z determinacją i zaangażowaniem udało nam się pomyślnie oczyścić duży obszar, przy wsparciu okolicznych mieszkańców. To właśnie pokazuje siłę wspólnej pracy i zaangażowania na rzecz naszego środowiskPo zakończeniu akcji sprzątania zorganizowaliśmy ognisko, które było doskonałą okazją do integracji wszystkich uczestników. Podczas spotkania mieliśmy również przyjemność podziękować wszystkim za ich zaangażowanie oraz odwagę w działaniu na rzecz naszego środowiska. Nie zapomnieliśmy także o poczęstunku, który był naszym skromnym podziękowaniem dla wszystkich, którzy wzięli udział w akcji. Były kiełbaski z ogniska, bułki i woda. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszego projektu „Czysty las”. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do poprawy stanu naszego środowiska oraz zachęcą innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

  Zapraszamy na naszego instagrama 

  https://www.instagram.com/sprzatamy_las?igsh=MTg4Zm53NGFmdnVpbQ==

  Zespół Projektu „Czysty las” Alan, Michał i Wiktor