• +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Projekt edukacyjny – Paryż

    Stolica Francji powitała nas piękną pogodą, dzięki temu mieliśmy doskonałą widoczność na  panoramę miasta z tarasu widokowego na wieży  Eiffela. Kolejnego dnia mogliśmy z kolei podziwiać pięknie oświetlony słońcem Paryż, płynąc statkiem po Sekwanie. Pięć dni, które spędziliśmy na zwiedzaniu metropolii pozwoliły nam zobaczyć m.in. : Luwr, Bazylikę Sacre-Coeur, rozsławioną przez Viktora Hugo Katedrę Notre Dame de Paris, Łuk Triumfalny – upamiętniający sukcesy napoleońskiej Wielkiej Armii, kościół Les Invalides – miejsce pochówku Napoleona Bonaparte oraz Wesal. 

    Niezapomniane wrażenie dostarczyły nam wizyty w dwóch parkach rozrywki – Parku Disneyland i  Hollywood Studios. Tutaj wszyscy uczestnicy wycieczki (nie wyłączając opiekunów) poczuli, że znów są dziećmi.

    Skip to content