• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Projekt „Książka w ciemno”

  W ramach tego projektu tworzymy opakowania na książki, w których tytuł oraz autor są ukryte, pozostawiając czytelnikowi pełne zaskoczenie i tajemnicę co do treści. Naszym głównym celem jest dostarczenie unikalnej przygody literackiej i promowanie czytelnictwa wśród różnych grup wiekowych.

  Grupa docelowa to wszyscy miłośnicy książek oraz osoby, które chcą odkryć nowe, nieznane im literackie dzieła. Nasz projekt ma na celu zaskakiwać i inspirować czytelników, podkreślając, że książki to źródło nieograniczonej przygody i wiedzy.

  W ramach projektu przygotowujemy różne gatunki książek, które zostaną dostarczone w tajemniczych opakowaniach. Każda książka to niespodzianka, co pozwala odkrywać nowych autorów i gatunki literackie.

  Mamy nadzieję, że projekt ,,Książka w ciemno” przyciągnie nowych czytelników, zachęcając ich do eksplorowania świata literatury w sposób intrygujący i nieoczekiwany.

  Skip to content