• +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Projekt LEPSZE ŻYCIE projekt ukończony

    Lepsze Życie to innowacyjny projekt społeczny, którego celem jest poprawa warunków życia bezdomnych poprzez dostarczanie im niezbędnych produktów do higieny osobistej. Nasza inicjatywa koncentruje się na niesieniu pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, zapewniając im dostęp do podstawowych środków higieny, które często są niedostępne dla osób bezdomnych. Działamy z przekonaniem, że dbałość o higienę osobistą jest fundamentalnym elementem godnego życia każdej jednostki.Naszym głównym partnerem jest ośrodek dla bezdomnych w Szczecinie, w którym obecnie mieszka 20 osób. Chcemy chcemy współpracować z społecznością lokalną zebrać środki na zakup niezbędnych artykułów oraz świadczyć wsparcie w różnych formach. Ukończyliśmy projekt i przekazaliśmy środki higieny. Udało nam się zebrać ponad 2000 zł.

    Skip to content