fbpx
  • +48 91 448 02 11
  • sekretariat@liceum.piwoni.pl
  • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
  • Aktualności

    Projekt społeczny „Gruzińskie PSY” – nominowany do nagrody „Serce dla Zwierząt” 2022

    Dla „dziesiątki doktora Makusa” nauka nie kończy się w szkolnych murach. Dziesięcioro uczniów z I Prywatnego Liceum Leonarda Piwoni w Szczecinie wspólnymi siłami postanowiło nie tylko choć trochę polepszyć życie gruzińskich psów, lecz także uświadomić ludziom, w jaki sposób w tym kraju traktowana jest bezbronna istota. Istota, która sama o pomoc nie poprosi. Niedożywione, z głębokimi ranami, obdarte z szacunku i traktowane jak szkodnik – takie życie wiodą kundelki w Gruzji. Uczniowie poruszeni sytuacją bezdomnych psów z wielkim zaangażowaniem przystąpili do działań.

    Zachęcamy do głosowania: projekt-gruzinskie-psy-sdz-2022