Projekt społeczny: Łapy w górę

Projekt “Łapy w Górę” był niezapomnianą częścią ogólnopolskiej Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”, skupiającą się na praktycznych działaniach. Dwukrotnie zorganizowane kiermasze stanowiły kwintesencję zaangażowania i kreatywności uczniów.

Drugi kiermasz, poświęcony pączkom, również okazał się sukcesem. Wszystkie pyszne pączki szybko znalazły swoich nabywców, przynosząc 395 zł wsparcia finansowego dla szkolnej społeczności.

Te kiermasze nie tylko dostarczyły wybornych smaków, lecz również stanowiły wyraz zaangażowania uczniów w życie szkoły oraz solidarności z kolegami i koleżankami. Uczestniczki projektu kierują serdeczne podziękowania  do wszystkich zaangażowanych uczestników za ich wysiłek i wkład w te wydarzenia.