• +48 91 448 02 11
 • sekretariat@liceum.piwoni.pl
 • ul. Klonowica 3, 71 - 241 Szczecin
 • Aktualności

  Projekt społeczny TORBY DOBROCI

  Celem projektu jest dostarczenie pacjentom szczecińskich szpitali specjalnie zaprojektowanych toreb, wypełnionych niezbędnymi artykułami higienicznymi. W szczególności, projekt ten stawia sobie za zadanie wsparcie pacjentów, którzy z różnych powodów nie są w stanie dostarczyć sobie własnej wyprawki higienicznej. Materiały do produkcji toreb są pozyskiwane od lokalnych sponsorów, co przyczynia się do ograniczenia zużycia nowych surowców. Proces szycia toreb odbywa się zaangażowaniem lokalnych krawców i wolontariuszy, co dodatkowo angażuje społeczność. Torby są następnie wypełniane artykułami higienicznymi, takimi jak mydła, szampony, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, chusteczki higieniczne i tym podobne. Gotowe torby są dostarczane do szczecińskich szpitali i rozprowadzane przez personel medyczny wśród pacjentów potrzebujących wsparcia.

  https://zrzutka.pl/nsketd/widget/13

  Skip to content